fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Doorgrond dealer van wiedrobot Odd.Bot

Doorgrond gaat de wiedrobot van Odd.Bot verkopen. De Maverick-wiedrobot verwijdert met twee grijpers mechanisch onkruiden, zowel in als naast de rijen. - Foto: Doorgrond

Doorgrond, bekend als verkoper van de Ecorobotix ARA-spotsprayer, gaat de Maverick-wiedrobot van robotfabrikant Odd.Bot verkopen in Drenthe, Friesland en Groningen.

Doorgrond, gespecialiseerd in precisielandbouwoplossingen, neemt de Maverick-wiedrobot op in zijn productengamma. Het bedrijf verwacht dat de machine in de gangbare en biologische sector een oplossing kan bieden voor de krappe arbeidsmarkt, beperkingen in gewasbeschermingsmiddelen en opbouw van resistentie in onkruiden.

De autonome wiedrobot van Odd.Bot verwijdert met twee grijpers mechanisch onkruiden, zowel in als naast de rijen. De Maverick verwijdert tot 240.000 onkruid per hectare, claimt Odd.Bot. De machine is volledig autonoom en 24/7 inzetbaar.

Dealer voor Noord-Nederland

Weevers Mechanisatie verkoopt de machine in Flevoland. Doorgrond gaat het Noorden dus vertegenwoordigen en verkoopt de machine in Drenthe, Friesland en Groningen. Wie interesse heeft in een demonstratie, kan terecht op Doorgrond.nl.

Auteur: Jacco van Erkelens

Lees ook: Precisiespuiten wint terrein; deze spotsprayers zijn te koop

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Kraakman neemt deel GroeNoord in Noordoost-Nederland over

Kraakman zet de werkzaamheden van de failliete John Deere-dealer GroeNoord voort op negen locaties in Noordoost-Nederland.
Afbeelding artikel

Duotest John Deere 7R: elektrisch of zelf-centrerend sturen?

TREKKER test de nieuwe stuurinrichting van de John Deere 7R 350 en 7R 290. Een uitgebreide transporttest, met twee soorten transmissies...
Afbeelding artikel

Tsjechische Bednar breidt machinefabriek uit

Het Tsjechische Bednar produceert machines voor grondbewerking op zijn productielocatie in Rychnov nad Kněžnou. De fabrikant breidt flink uit.