fbpx

7302 Resultaten gevonden voor:

Evenementen

Voerrobot RoboFeed S25 van de Turkse fabrikant Fimaks brengt het voer, dat gemengd is door een stationaire mengkuip, van de voerkeuken naar de koeien. – Foto: Mark Pasveer

Turkse Fimaks werkt aan een voerrobot

De Turkse fabrikant Fimaks ontwikkelt voerrobot RoboFeed S25. Deze autonome doseerrobot wordt gevoed door een stationaire mengkuip.

TREKKER zag de nieuwe Dewulf alles-in-een pootcombinatie in West-Brabant aan het werk op zware klei. De Certa 40 Integral maakt de klus in één werkgang af: frezen, poten en aanaarden. Om de driepunts machine te dragen, maar ook om te trekken is een trekker met een vermogen vanaf 250 pk vereist. – Foto’s: Martin Smits

Nieuwe Dewulf alles-in-een pootcombinatie op zware klei

Dewulf alles-in-een pootcombinatie op zware klei: frezen, poten en aanaarden in één werkgang met een volledig in de hef gedragen constructie.

De Duitse machinefabrikant Amazone levert met de ZA-TS 5000 Ultra ProfisPro Hydro een (zeer) compleet uitgevoerde kunstmeststrooier, die zoals getest met € 47.140 ook serieus geld kost. - Foto’s: Farina Schildmann

Kunstmeststrooier Amazone ZA-TS: compleet, nauwkeurig én prijzig

Amazone levert met de ZA-TS 5000 Ultra ProfisPro Hydro een (zeer) compleet uitgevoerde kunstmeststrooier, die serieus geld kost.

Voor het kleine segment is Massey Ferguson een samenwerking aangegaan met Same Deutz-Fahr. Op de Turkse landbouwmechanisatiebeurs Konya Agriculture Fair staan de SDF-trekkers in MF-kleurstelling.- Foto’s: Mark Pasveer

Deze trekkers laat Massey Ferguson door Deutz-Fahr bouwen

Same Deutz-Fahr gaat (kleine) trekkers bouwen voor Massey Ferguson. De trekkers zijn deze week gepresenteerd op een Turkse landbouwbeurs.

1 2 1.461