Schäffer toont shovelnoviteiten op vakbeurs Agribex
De Duitse machinefabrikant Schäffer liet afgelopen week tijdens de Agribex in Brussel (B.) twee shovelnoviteiten zien. Shovel 3650-2 is voorzien van een nieuwe cabine en motorkap. Minishovel 1622-T is uitgerust met een telescopische giek.
Machinebouwer Schäffer, bekend van zijn knikladers en minishovels, toonde in de beurshallen van de Belgische beurs Agribex twee shovelnoviteiten. De 3650-2 is voorzien van een nieuwe cabine en motorkap, wat volgens Schäffer zorgt voor een modernere uitstraling. De 1622-T is nu ook verkrijgbaar met een telescopische giek, wat de minishovel nog veelzijdiger maakt, aldus de fabrikant.
Nieuwe cabine voor shovel 3650-2
De stand van Schäffer stond tijdens de Agribex vol shovels en minishovels. Twee daarvan trokken de aandacht. De 3650-2, een 50 pk sterke telescopische shovel, is tegenwoordig voorzien van een nieuwe cabine en motorkap. Hiermee wil Schäffer de telescopische shovel een moderne look geven. De 3650-2 is vanaf begin 2026 leverbaar. De prijs bedraagt €60.000.
Lees verder onder de foto
Telescopische minishovel
De 22 pk sterke minishovel 1622-T beschikt over een telescopische giek. Deze shovel heeft een hefhoogte van bijna 3 meter en een hefcapaciteit van 810 kg. Met deze telescopische minishovel wil Schäffer de minishovels veelzijdiger maken. De 1622-T is in de tweede helft van 2026 leverbaar. De telescopische minishovel kost €31.000.
Auteur: Lars Verhage
Lees ook: Getest: 21 minishovels, 15 merken
Gerelateerde tags: Minishovels, Schäffer, Shovels, Wielladers