fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Italiaanse Antonio Carraro introduceert Panther-compacttrekkers

De Italiaanse trekkerfabrikant Antonio Carraro brengt dit voorjaar een nieuwe serie compacttrekkers op de markt onder de naam Panther. De serie bestaat uit drie modellen met een vermogen van 22 pk en 25 pk. – Foto: Antonio Carraro

De Italiaanse trekkerfabrikant Antonio Carraro brengt een nieuwe serie compacttrekkers op de markt. Deze Panther-trekkerserie bestaat uit drie modellen met een vermogen van 22 pk en 25 pk.

De nieuwe Panther-serie van Antonio Carraro bestaat uit drie trekkermodellen. De Panther 22 M (16,3kW/22 pk) en Panther 26 M (18,4 kW/25 pk) beschikken over een mechanische transmissie met 12 versnellingen (9 vooruit en 3 achteruit). De Panther 26 H (18,4 kW/25 pk) heeft een hydrostatische transmissie.

De trekkers hebben een hefvermogen van 750 kg. De maximale rijsnelheid bedraagt 22 km/uur en de tankinhoud is 26 liter.

Mitsubishi 3-cilinder Stage V-motor

De Stage V-trekkerserie van Antonio Carraro is verkrijgbaar in vierwielaandrijving. In de trekkers ligt een Mitsubishi 3 cilinder-dieselmotor.

De Panther-trekkers zijn geschikt voor werkzaamheden op onder meer kleine boerenbedrijven en paardenhouderijen, of als neventrekker op veehouderijen en akkerbouwbedrijven.

Dit voorjaar op de markt

Antonio Carraro brengt de Panther-trekkerserie dit voorjaar op de markt in Italië. Importeur Hissink in Oeken (Gld.) biedt de trekkers in Nederland aan. De vanafprijs ligt rond €10.000.

Auteur: Annelies Bakker

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Valtra bouwt ML260-transmissie in Finland

Valtra investeerde €38 miljoen in een fabrieksuitbreiding in Finland. Daar bouwt de fabrikant nu de ML260-transmissie die bij Fendt vandaan kwam.
Afbeelding artikel

BLOG | ‘Minder vraag naar machines; is dat erg?’

Tijden lang kon het niet op voor fabrikanten. Maar in 2024 liep de vraag naar machines terug. Is dit erg?, vraagt...
Afbeelding artikel

BLOG | Craig Rupp: ‘Met autonome opbouwkit staat volgende generatie trekker al in de schuur’

"Waarom een nieuwe machine ontwikkelen als je autonomie kunt toevoegen aan de Magnum die al in de schuur staat?", vraagt Craig...