fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Amazone Tyrok 400 ook geschikt voor onland ploegen

De Tyrok-ploeg is bedoeld voor grotere bedrijven. Met de nieuwe halfgedragen wentelploeg Tyrok 400 kun je nu ook bovenover ploegen, waardoor de bodemverdichting en de verdichting in de voor meer wordt beperkt. - Foto: Amazone

Na een technische update is de halfgedragen wentelploeg Tyrok 400 van de Duitse machinefabrikant Amazone ook te gebruiken als onlandploeg.

In augustus 2021 presenteerde Amazone de Tyrok 400 als opvolger van de Hector. Amazone heeft de halfgedragen wentelploeg een technische update gegeven zodat onland ploegen mogelijk is.

Amazone heeft op de machine zwaardere cilinders geplaatst evenals een extra cilinder waarmee je de ploeg meer naar de ploegvoor kunt verschuiven. Daarmee maakt de fabrikant het mogelijk om met de Tyrok 400 onland te ploegen.

Leverbaar in zes varianten

De halfgedragen wentelploeg is verkrijgbaar in zes varianten van zes tot negen scharen. De machine is leverbaar als 6, 6+1, 7, 7+1, 8 en 8+1. Door onland te ploegen kun je brede banden, dubbele banden of rupsen onder de trekker plaatsen. Zo verminder je bodemverdichting en voorkom je verdichting in de voor, aldus Amazone.

De richtprijs voor een standaard zesschaar Tyrok 400 is € 60.000, volgens importeur Kamps de Wild uit Zevenaar.

Auteur: Jacco van Erkelens

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Zweedse Överum introduceert 3 meter brede voorzetwoeler

Överum lanceert de 3 meter brede voorzetwoeler EVO Grubber 3.0 voor een niet-kerende grondbewerking tot 50 cm diepte. Eind juli leverbaar.
Afbeelding artikel

VIDEO | Zo werken deze messenwals en cultivator van Saphir

Eenvoudig en effectief, zo kun je de SinusCut-messenwals en Allstar Longline-cultivator van het Franse Saphir het best omschrijven.
Afbeelding artikel

Primeur: Lemken komt met 15 meter brede Thulit-wiedeg

Op Akkerbouwdag 2025 laat Lemken aan de redactie van TREKKER weten dat het een 15 meter brede Thulit-wiedeg ontwikkeld.