fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Gespot: 435 pk Steyr Terrus

Op sociale media circuleert een spionagefoto van een nieuwe Steyr Terrus 6435. Vermoedelijk rond de 440 pk, evenals de prototype's van Case IH en New Holland doen vermoeden. Foto: TrattorMania.it

Op sociale media circuleert een spionagefoto van een nieuwe Steyr Terrus. De trekker deelt zo te zien dezelfde basis als de eerder gespotte Case IH Optum 440 en New Holland T7 HD XL.

In een Instagram-verhaal van het Italiaanse TrattorMania.it is een spionagefoto te vinden van een Steyr Terrus 6435. Aan de bouwwijze te zien lijkt-ie hetzelfde frame, wielbasis en motor (Cursor 9) te delen met de prototype’s die we hebben gezien van Case IH en New Holland.

Zo te zien staat de trekker – met een transportdocument op de cabinedeur – te wachten op transport op iets wat lijkt op een fabrieks- of haventerrein.

Trekker te zien op Agritechnica?

Tot dusver bouwt Steyr de Terrus nog geen trekkers in dit vermogensbereik, al sprak de fabrikant eerder al eens uit dit te willen doen. Begin vorig jaar zagen we dan ook een render-afbeelding van een nieuw topmodel van Steyr. We verwachten de trekker te zien op vakbeurs Agritechnica, van 9 tot en met 15 november in Hannover (D.).

Auteur: Jacco van Erkelens

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Geen top zonder flop: niet elke innovatie uit Claas’ ideeënfabriek is raak

Claas ‘mislukte’ projecten leveren vaak een bijdrage aan nieuwe producten. Een overzicht van innovaties die de markt niet of nauwelijks haalden.
Afbeelding artikel

Trekker of machine verzekeren: hier let je op

Trekkers of machines verzekeren is altijd verstandig. Niet alleen vanwege de waarde, maar juist vanwege de risico’s die erbij komen kijken.
Afbeelding artikel

Fendt verkocht in 2025 de meeste trekkers in Nederland

In 2025 zijn in Nederland 2.205 nieuwe trekkers op kenteken gezet. Fendt verkocht de meeste, John Deere levert in.