fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Maschio Gaspardo gaat New Holland-maaiers bouwen

Een New Holland T7-trekker met triplemaaier van Maschio Gaspardo in New Holland-kleuren. De Italiaanse machinefabrikant Maschio Gaspardo gaat New Holland-maaiers, -schudders en -harken leveren in de kleurstelling van New Holland. – Foto: New Holland

De Italiaanse machinefabrikant Maschio Gaspardo gaat samenwerken met New Holland en maaiers, schudders en harken van New Holland leveren in New Holland-kleuren.

De Italiaanse fabrikant Maschio Gaspardo en machinefabrikant New Holland gaan een nieuwe samenwerking aan met bijbehorende licentie-overeenkomst. Maschio Gaspardo gaat New Holland-maaiers, -schudders en -harken leveren in Europa in de kleurstelling van New Holland.

Samen machines ontwikkelen

Maschio Gaspardo zal de verkoop en toelevering van hooibouwmachines voor New Holland voor zijn rekening nemen. Daarnaast gaan de twee fabrikanten samen machines ontwikkelen en innoveren.

In deze samenwerking neemt Maschio Gaspardo de leiding en heeft New Holland een ondersteunende rol. Maschio Gaspardo Benelux geeft aan dat er binnenkort meer bekend wordt over wat de samenwerking in de praktijk gaat betekenen voor Nederland.

Auteur: Lucas van de Weijer

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Franse robotbouwer Naïo Technologies in financiële problemen, zoekt koper

De Franse fabrikant van autonome landbouwrobots Naïo Technologies verkeert in financieel zwaar weer en is onder curatele gesteld.
Afbeelding artikel

Krampe creëert ruimte voor bouw kippers en silagewagens

Machinefabrikant Krampe breidt flink uit in Coesfeld (D.) voor de productie van Radium-silagewagens en FlexBody-driezijdige kippers.
Afbeelding artikel

Landkracht Agri verhuist naar Luttenberg

Landkracht Agri verhuist van Hellendoorn naar Luttenberg (Ov.) en trekt in het pand van de failliete John Deere-dealer GroeNoord.