fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Gespot: Fendt werkt aan opvolger Katana-hakselaar

Het Duitse Profi.de kreeg deze foto van een prototype Fendt Katana-hakselaar toegestuurd. - Foto: Profi.de

De Duitse machinefabrikant Fendt werkt achter de schermen aan een opvolger voor de Katana-hakselaar. Dat blijkt uit een foto die het Duitse Profi.de binnenkreeg.

Op de foto die collega’s van de Duitse website Profi.de binnenkregen, is te zien dat Fendt een hakselaar aan het testen is. Het is duidelijk dat het gaat om een prototype aangezien het plaatwerk ontbreekt en Fendt gebruikmaakt van een tijdelijk design.

Dakrand cabine verschilt van huidige Katana

Wat Fendt precies aan het ontwikkelen is, is moeilijk te zeggen op basis van de foto. Opvallend is dat de dakrand van de cabine afwijkt van de huidige Katana-hakselaar. Maar wat er onder het plaatwerk schuilgaat, is vooralsnog ongewis.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

VIDEO | Gras legt 50 km af voor biologische voerkuil

Biologisch melkveehouder Manon van Balkom legt uit waarom ze het gras van ver haalt en waarom ze voor deze vorm van...
Afbeelding artikel

Nieuwe Oxbo GP6300-erwtendorser in vier- en zeswielige uitvoering

Oxbo introduceert de GP6300-erwtendorser, beschikbaar in een vier- en zeswielige uitvoering. Later volgt nog een machine op rupsen.
Afbeelding artikel

Nieuwe Samon-uienlader SU2L is lichter en goedkoper

De nieuwe uienlader Samon SU2L is compacter gebouwd, weegt minder dan 3.500 kg en is wat goedkoper dan de SU2LS-uienlader.