fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Gespot: Fendt werkt aan opvolger Katana-hakselaar

Het Duitse Profi.de kreeg deze foto van een prototype Fendt Katana-hakselaar toegestuurd. - Foto: Profi.de

De Duitse machinefabrikant Fendt werkt achter de schermen aan een opvolger voor de Katana-hakselaar. Dat blijkt uit een foto die het Duitse Profi.de binnenkreeg.

Op de foto die collega’s van de Duitse website Profi.de binnenkregen, is te zien dat Fendt een hakselaar aan het testen is. Het is duidelijk dat het gaat om een prototype aangezien het plaatwerk ontbreekt en Fendt gebruikmaakt van een tijdelijk design.

Dakrand cabine verschilt van huidige Katana

Wat Fendt precies aan het ontwikkelen is, is moeilijk te zeggen op basis van de foto. Opvallend is dat de dakrand van de cabine afwijkt van de huidige Katana-hakselaar. Maar wat er onder het plaatwerk schuilgaat, is vooralsnog ongewis.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

VIDEO | Eerste Elho Cobra 7710T getrokken hakselaar in Nederland

Importeur Groenewegen brengt de eerste Elho Cobra 7710T getrokken hakselaar naar Nederland. TREKKER neemt een kijkje op de demodag.
Afbeelding artikel

Pöttinger levert nieuwste vierrotorhark nu met Isobus-aansturing

Pöttinger geeft zijn Top 12540 C-vierrotorhark een update. De hark die in 2024 werd geïntroduceerd, is nu verkrijgbaar met Isobus-aansturing.
Afbeelding artikel

Dewulf updatet ZB2-klembandrooier

Dewulf geeft de ZB2-klembandrooier een facelift. Daarmee krijgt de rooier onder meer een grotere bunker en geüpdatete rooibanden.