fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

PMH Investments is nieuwe aandeelhouder van Homburg Holland

Voor een volgende groeifase was machinefabrikant Homburg Holland op zoek naar een investeerder. Dat is het Friese PMH Investments geworden. - Foto: Homburg Holland.

Participatiemaatschappij PMH Investments uit Heerenveen (Fr.) neemt aandeel in machineleverancier en -bouwer Homburg Holland uit Stiens (Fr.).

De particuliere participatiemaatschappij PMH Investments heeft aandelen in Homburg Holland verworven. In samenwerking met PMH Investments wil directeur-aandeelhouder Jack Thibaudier de positie van Homburg Holland op een duurzame manier verder uitbouwen.

Eigen producten uitbouwen

Jack Thibaudier, directeur van Homburg Holland, laat in een persbericht weten: “Naast verdere groei met onze importeurschappen in de Benelux zie ik wereldwijde groeikansen in de akkerbouw betreffende de doorontwikkeling van ons product SmartSolutions. Met deze soft- en hardware sturen we op gps-basis de werktuigen achter de trekkers aan.”

Verder wil Thibaudier het ‘wereldmarktleiderschap in drainagereinigers uitbreiden met klimaatafhankelijke regelsystemen, waarbij drainage gekoppeld wordt aan subirrigatie’. Hij vervolgt: “Voor deze volgende groeifase zochten wij naar een investeerder met een ondernemend en no-nonsens profiel en ervaring in het samen verder excelleren van een onderneming. Deze partner hebben wij in het Friese PMH Investments gevonden.”

Auteur: Bob Karstens

Gerelateerde tags:

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Hans Güttler benoemt opvolger

Hans Güttler draagt de leiding deels over aan Tobias Wachtstetter, zijn opvolger bij Güttler. Zelf blijft hij voorlopig nog actief als...
Afbeelding artikel

Voets nieuwe Schuitemaker-dealer in West-Nederland

Voets wordt de primaire dealer van het merk Schuitemaker voor West-Nederland. Dat laat SVgroup, moederbedrijf van Schuitemaker, weten.
Afbeelding artikel

Jack Thibaudier van Homburg wordt nieuwe voorzitter Fedecom

Jack Thibaudier, nu nog directeur van machine-importeur Homburg in Stiens (Fr.), wordt per september de nieuwe voorzitter van Fedecom.