fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

WVS uit Horssen wordt importeur van Reiter-bandharken

Tot nu toe was Duport uit Dedemsvaart (Ov.) aanspreekpunt voor Reiter in Nederland. Er zijn twee Reiter-machines verkocht in Nederland. Foto: Koos van der Spek.

Mechanisatiebedrijf WVS uit Horssen (Gld.) wordt importeur van de Reiter-bandharken uit Oostenrijk.

Het bedrijf met hydrauliek- en reparatieservice, hoogwerkerverhuur en een Schäffer-dealerschap is de nieuwe Nederlandse importeur van het merk Reiter. De Oostenrijkse machinefabrikant Reiter bouwt verschillende types bandharken: getrokken, gedragen en een model voor in de fronthef. Momenteel zijn een 9 meter brede getrokken bandhark en een 3 meter brede machine voor in de fronthef onderweg naar het mechanisatiebedrijf van Walter en Cindy van Summeren. Zij zetten de machines worden ingezet voor demonstraties.

Duport verder met Pöttinger

Tot nu toe was machinefabrikant en –importeur Duport uit Dedemsvaart (Ov.) het aanspreekpunt voor Reiter-machines in Nederland. De aanleiding voor deze wisseling is dat Pöttinger, een machinemerk wat Duport importeert, heeft aangekondigd zelf ook met een bandhark op de markt te komen.

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Massey Ferguson introduceert verreiker met hydrostatische aandrijving

Drie verreikermodellen van machinefabrikant Massey Ferguson zijn vanaf nu leverbaar met een volledig hydrostatische versnellingsbak.
Afbeelding artikel

Kraakman neemt GroeNoord-vestigingen in Brummen en Hengelo over

Kraakman neemt nog eens twee voormalige GroeNoord-vestigingen over en breidt daarmee zijn dealernetwerk verder uit.
Afbeelding artikel

Zo werkt onlandploeg Pöttinger Servo 4000 op Zuid-Hollandse lichte kleigrond

Machinefabrikant Pöttinger toont in Nederland zijn nieuwe Servo 4000-ploeg die zowel in de voor als onland ploegt. Bekijk ook de video.