fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Wie test deze Axion 960 TT?

Foto: Claas

TREKKER is weer op zoek naar een kritische tester! Ditmaal iets écht bijzonders: de Claas Axion 960 TerraTrac.

We zoeken iemand die zin heeft de halfrups dit najaar uitgebreid te testen op het eigen bedrijf, met eigen machines. Voorwaarde: er staat een redelijk vergelijkbare eigen trekker tegenover qua motorvermogen (zo’n 400 pk), transmissie (liefst traploos) en gewicht (ruim 16 ton).

Aanmelden

Heb je interesse en staat er het in najaar werk op het programma dat tractie vraagt? Mail ons op trekker@misset.com. Vermeld in de onderwerpregel van de mail duidelijk ‘Merkenwissel Claas Axion’, en in het bericht je naam en woonplaats, en vertel kort iets over je bedrijf. Welke werkzaamheden denk je met de rups-Claas te gaan doen, wat voor trekker gebruik je zelf om hem mee te vergelijken?

Dit is een unieke kans!

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Claas integreert 365FarmNet in Claas Connect-programma

Claas bundelt 365FarmNet met Claas Connect. Gebruikers van 365FarmNet maken vanaf november 2026 de overstap naar Claas Connect.
Afbeelding artikel

Claas maakt grote inhaalslag met Axion 9-serie

De Duitse trekkerfabrikant Claas presenteert de nieuwe Axion 9-serie, en is daarmee is klaar voor een inhaalslag in het grote segment.
Afbeelding artikel

Claas Arion krijgt een facelift

Claas frist het uiterlijk van de Arion 600 op. Op de Agritechnica zagen we de Arion 6.190 die nu qua design...