Ecorobotix krijgt nieuwe investeerders
Het Zwitserse bedrijf Ecorobotix, bekend van zijn ARA-spotsprayer, heeft onlangs een kapitaalinjectie van nieuwe investeerders gekregen. Ook komt de fabrikant met een nieuwe innovatie binnenkort naar vakbeurs Agritechnica.
Het gaat om een kapitaalinjectie van € 130 miljoen. De nieuwe investeerders zijn volgens Ecorobotix cruciaal om nieuwe innovaties te versnellen en hun markt te vergroten. Het gaat hierbij om drie nieuwe investeerders: Highland Europe, The European Circular Bioeconomy Fund (ECBF) en McWin Capital Partners.
Highland Europe investeert in bedrijven die zich in de groeifase bevinden. Het ECBF is een kapitaalfonds dat investeert in bedrijven die op een duurzame manier willen produceren. McWin Capital Partners staat bekend als een investeerder die zich focust op het voedselecosysteem.
Nieuwe innovatie op Agritechnica
Dankzij het geïnvesteerde geld komt Ecorobotix naar vakbeurs Agritechnica met een nieuwe innovatie. Hiermee willen zij een nieuwe standaard zetten voor wereldwijde gewasbescherming. Navraag bij importeur Doorgrond leert ons dat het bij hen nog niet bekend is wat voor innovatie naar Agritechnica komt.
Auteur: Lars Verhage
Gerelateerde tags: Agritechnica, Bedrijfsvoering, Ecorobotix