Ben je, of was je, in het bezit van een Fendt-trekker met VarioGrip-bandenspanningswisselsysteem? Dan is TREKKER benieuwd naar jouw ervaringen daarmee. Binnenkort lees je in TREKKER namelijk alles over dit systeem, en daar kunnen we jouw input goed voor gebruiken!
TREKKER is op zoek naar (ex-)gebruikers van VarioGrip-bandenspanningswisselsystemen. Want in de aankomende editie van het maandblad TREKKER besteden we aandacht aan dit systeem, en daarvoor zijn we benieuwd naar jouw ervaringen. De vragen gaan deels over de voor- en nadelen van VarioGrip, en deels over welke reparaties zich hebben voorgedaan.
Het doel van dit artikel is, om lezers, die geïnteresseerd zijn in het VarioGrip-systeem, te informeren en mee te geven waar zij eventueel op moeten letten bij aanschaf.
De antwoorden worden anoniem gebruikt, en we kijken vooral of bepaalde zaken meerdere keren worden genoemd. Alvast dank voor je input!