fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Kraakman neemt GroeNoord-vestigingen in Brummen en Hengelo over

Kraakman neemt twee voormalige GroeNoord-vestigingen in Brummen en Hengelo over en breidt daarmee zijn dealernetwerk verder uit. - Foto: Kraakman

John Deere-dealer Kraakman neemt nog eens twee vestigingen van het failliete GroeNoord over. Dit zijn vestigingen in het oosten van Nederland, in Brummen en Hengelo.

Met de overname van de twee voormalige GroeNoord-vestigingen in Brummen en Hengelo breidt het dealernetwerk van Kraakman zich verder uit. Volgens het bedrijf komt met deze uitbreiding ook het doel van een landelijk dekkend Kraakman-dealernetwerk dichterbij.

Inmiddels 28 Kraakman-vestigingen

De twee nieuwe vestigingen komen boven op de negen eerder aangekondigde nieuwe vestigingen in Noord- oost-Nederland. In totaal heeft Kraakman nu 28 vestigingen in Nederland.

Auteur: Lucas van de Weijer

Lees ook: BLOG | ‘Elk mechanisatiebedrijf heeft z’n eigen kwaliteit’

 

Gerelateerde tags: , , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Kamps de Wild Veghel verhuist naar Beek en Donk

Kamps de Wild Veghel, een dealervestiging van Claas-importeur Kamps de Wild, verhuist naar een nieuwe locatie in Beek en Donk (N.-Br.).
Afbeelding artikel

Rosier Greidanus dealer van Chinese SDLG

Rosier Greidanus wordt dealer van het Chinese SDLG en gaat elektrische kranen, shovels en accupakketten leveren samen met importeur Maco Equipment.
Afbeelding artikel

Amerikaanse Monarch Tractor overweegt massaontslag

Monarch Tractor, bekend van autonome elektrische trekkers, waarschuwt zijn personeel dat er mogelijk meer dan honderd banen verdwijnen.