fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Oproep: deel je ervaring met Fendt 700 S4

Een Fendt 724 Profi Plus (luxe uitvoering) uit 2016. Heb je ervaring met een Fendt uit de 700 S4-serie (bouwjaren 2015 tot 2019)? Deel je ervaring dan met TREKKER! – Foto: Van Assendelft Fotografie

Ben je of was je in het bezit van een Fendt 724? Dan is TREKKER benieuwd naar jouw ervaringen met deze trekker. Het model staat binnenkort centraal in onze magazinerubriek ‘Gebruikt’. Daarvoor kunnen we jouw input goed gebruiken.

TREKKER is op zoek naar (voormalige) gebruikers van een trekker uit de Fendt 700 S4-serie (bouwjaren 2015 tot 2019) voor de rubriek ‘Gebruikt’ in TREKKER magazine. De vragen gaan deels over hoe de trekker bevalt en deels over welke reparaties zich hebben voorgedaan.

Het doel van de magazinerubriek ‘Gebruikt’ is om lezers die zich oriënteren op het kopen van een tweedehands Fendt 700 S4, te informeren. Waarop moet je zoal letten bij de aanschaf van een dergelijke trekker?

Vul de vragenlijst in

Wil je jouw ervaringen met de Fendt 700 S4 met ons delen? Vul dan deze vragenlijst in. Je antwoorden zijn anoniem. We kijken vooral of bepaalde zaken meerdere keren worden genoemd. Alvast bedankt voor je input!

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Prototype gespot: gaat Case IH naar een 500 pk-wieltrekker?

Case IH test mogelijk een 500 pk-wieltrekker. Foto’s van een prototype duiken op, met styling die lijkt op de Quadtrac-serie. Presentatie...
Afbeelding artikel

BLOG | ‘Hoe een boer 1,7 miljoen dollar bespaart door kleiner te denken in plaats van groter’

Kleinere trekkers en kleinere zaaimachines intensiever en goedkoper inzetten. Niet minder doen, maar juist méér met minder, blogt Craig Rupp.
Afbeelding artikel

Nieuwe optiepakketten voor Case IH Optum-trekkers

Case IH levert zijn Optum-trekkers met een nominaal vermogen van 271 tot 340 pk voortaan met drie nieuwe optiepakketten.