fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Wil jij deze New Holland T7.300 testen?

TREKKER is op zoek naar een enthousiaste, kritische tester die de New Holland T7.300 wel eens wil proberen. - Foto: Bas van Hattum

New Holland stelt een T7.300 Auto Command beschikbaar voor de rubriek Merkenwissel in TREKKER magazine. Het is het model dat New Holland in 2022 presenteerde, met de nieuwe Horizon Ultra-cabine. Dus: wie wil de New Holland T7.300 voor ons testen?

Een TREKKER-lezer zonder enige New Holland-ervaring krijgt de New Holland T7.300 ongeveer een week op proef. Daarna deelt de tester zijn ervaringen met deze trekker in de rubriek Merkenwissel in TREKKER magazine.

Ben jij die enthousiaste, kritische tester?

TREKKER zoekt dus een enthousiaste, kritische tester die deze trekker wel eens wil proberen. Heb je een vergelijkbare trekker wat betreft motorvermogen (zo’n 300 pk), gewicht (om en nabij 10 ton) en transmissie (traploos)? En wil je deze New Holland T7.300 wel eens voor ons testen? Meld je dan nu aan. Wie weet arriveert deze trekker dit voorjaar bij jouw op het bedrijf.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Polijstbeurt laat de trekker weer glimmen

Is je trekker dof en verkleurd? De Trekkerpoetser Mark Lukhver geeft zeven tips om de lak weer glanzend en als nieuw...
Afbeelding artikel

Claas-walhalla op erf van loon- en grondverzetbedrijf Pleizier en Timmer

Bijna alle machines in het machinepark van loon- en grondverzetbedrijf Pleizier & Timmer zijn van Claas of gespoten in Claas-groen.
Afbeelding artikel

Geen top zonder flop: niet elke innovatie uit Claas’ ideeënfabriek is raak

Claas ‘mislukte’ projecten leveren vaak een bijdrage aan nieuwe producten. Een overzicht van innovaties die de markt niet of nauwelijks haalden.