fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

John Deere gaat tuin- en parkmachines assembleren in België

Rhenus Automotive gaat John Deere-machines assembleren in het Belgische Genk. Het gaat om machines voor tuin- en parktechniek. - Foto: John Deere

Machinefabrikant John Deere gaat in Genk (B.) machines voor de tuin- en parktechniek assembleren. Het betreft de assemblage van zitmaaiers en compacttrekkers.

John Deere gaat vanaf komend najaar machines voor de tuin- en parktechniek assembleren in de voormalige Ford-autofabriek in het Belgische Genk. Dat melden Belgische nieuwsmedia zoals hln.be, standaard.be en limburger.be.

Assemblage door Rhenus Automotive

De assemblagehal is in handen van Rhenus Automotive. Dit bedrijf gaat de assemblage in opdracht van John Deere uitvoeren. Rhenus Automotive is gespecialiseerd in logistiek en distributie en doet al langer zaken met John Deere.

Auteur: Bob Karsten

Bekijk en vergelijk John Deere-trekkers op Trekkeronline

Gerelateerde tags: , , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Bewegingsmelder wint als beste idee tegen gps-diefstal

Een bewegingsmelder in de trekkercabine is dé oplossing tegen gps-diefstal. Dat heeft de jury van de zogenoemde gps-challenge besloten.
Afbeelding artikel

Kamps de Wild Veghel verhuist naar Beek en Donk

Kamps de Wild Veghel, een dealervestiging van Claas-importeur Kamps de Wild, verhuist naar een nieuwe locatie in Beek en Donk (N.-Br.).
Afbeelding artikel

Rosier Greidanus dealer van Chinese SDLG

Rosier Greidanus wordt dealer van het Chinese SDLG en gaat elektrische kranen, shovels en accupakketten leveren samen met importeur Maco Equipment.