fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Grotere motor in Case IH Luxxum-serie

Case IH vernieuwt de Luxxum-serie. Opvallendste vernieuwing is de grotere motor, tegelijkertijd komen er nieuwe opties beschikbaar, zoals een lederen stuurwiel. - Foto: Case IH

Trekkerfabrikant Case IH rust de Luxxum-serie (101 tot 117 pk) voortaan uit met een 3,6 liter FPT-motor. Vanaf eind dit jaar zijn de nieuwe trekkers leverbaar.

Volgens de fabrikant levert dit nieuwe motorblok een 5% hoger koppel. Het maximale koppel ligt nu bij een lager toerental (1.300 motortoeren).

Tegelijk met de motor vernieuwt Case IH het uitlaatgas-nabehandelingssysteem, dat aan dezelfde Fase 5-emissienorm voldoet. Het gaat om een zogeheten HI-eSCR2, een combinatie van een dieseloxidatiekatalysator, partikelfilter en selectieve katalytische reductie (SCR). Ook is er uitlaatgasrecirculatie. Voor de technische evenknie van het merk Steyr, de Multi-serie, werd deze vernieuwing al in 2021 aangekondigd.

Nieuwe opties

Case IH introduceert tegelijk enkele nieuwe opties, zoals een lederen stuurwiel en vloerbedekking. De meerprijs daarvoor is bruto € 227). Er zijn twee extra werklampen leverbaar, in totaal tien voor € 1.497. Met de elektro-hydraulische voorlader-joystick is ook de transmissie bedienen.

De vernieuwde Luxxum 100 is leverbaar voor € 110.940 bruto. Het topmodel Luxxum 120 is verkrijgbaar vanaf € 117.581 bruto.

Auteur: Bob Karsten

Op zoek naar een tweedehands Case IH Luxxum? Kijk op Traktorpool.nl

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Dit zijn de nieuwe trekkers van Case IH, New Holland en Steyr

Zustermerken Case IH, New Holland en Steyr laten meerdere nieuwe trekkermodellen zien op de Agritechnica. Dit zijn ze.
Afbeelding artikel

Case IH zet aanval in op 400 pk-segment met nieuwe Optum-trekker

Case IH zet de aanval in op het 400 pk-segment en breidt de Optum-serie uit naar boven. De Optum 440 is...
Afbeelding artikel

Case IH breidt Optum-serie uit tot 435 pk

Trekkerfabrikant Case IH breidt de Optum-serie naar boven toe uit met 3 compleet nieuwe modellen. Het nieuwe topmodel, de Optum 440,...