fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Holaras presenteert verbeterde bietenbak

De bietenbak van Holaras op de beursvloer van Agritechnica 2025. De bietenbak heeft een verbeterde snij-inrichting. Ook is het logo ingelaserd. Foto: Mark Pasveer

Machinefabrikant Holaras uit Aalten (Gld.) toonde op Agritechnica 2025 een vernieuwde bietenbak. De bak heeft een nieuw snijprincipe met vingerwalsen. Voorheen had de bietenbak een snijwals.

De tegenvingers in de bak zijn met puntlasjes geborgd, zodat ze bij beschadiging of slijtage gemakkelijk zijn te vervangen. Achter de tegenvingers zit een steenbeveiliger. Dat is een klep die openklapt zodra een steen klem dreigt komen te zitten achter de wals en messen.

Het Holaras-logo is ingelaserd in de bak. Daarmee krijgt de machine een moderner uiterlijk.

Vanafprijs €15.600

Holaras merkt dat er de laatste tijd meer vraag is naar bietenbakken met snij-inrichting, mede omdat veel overtollige fritesaardappelen als veevoer weggaan. Ook worden aardappelen versnipperd zodat koeien zich er niet in verslikken.
De bietenbak is te koop vanaf €15.600.

Auteur: Martijn Knuivers

Lees meer Agritechnica-nieuws op Trekkeronline

Gerelateerde tags: , , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Mechanisatiebedrijf H. Knoll levert nu ook Talex-trommelschudders

Mechanisatiebedrijf H. Knoll verkoopt nu ook de Talex-trommelschudder, met een werkbreedte van 2,75 meter en in totaal 86 tanden.
Afbeelding artikel

Nieuwe rollenset op Grimme-stortbak

Grimme biedt Multisep-rollen als optie op RH24-stortbunkers. De rollen worden tussen presenteerband en sorteerband geplaatst.
Afbeelding artikel

Trioliet breidt productielocatie in Polen uit

Trioliet, fabrikant van voermachines, breidt de productie uit door te investeren in de productielocatie in het Poolse Opalenica.