fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Amazone introduceert nieuwe naloopwals

De nieuwe naloopwals van Amazone achter een Claas-trekker. De veerringwals achter de Cenius-cultivator zorgt volgens de fabrikant voor een egaal en aangedrukt zaaibed. – Foto’s: Amazone

De Duitse machinefabrikant Amazone introduceert een nieuwe naloopwals voor zijn Catros- en Cenius- cultivators. Deze veerringwals zorgt volgens de fabrikant voor een diepe naverdichting met een losse bovenlaag.

Machinebouwer Amazone levert een nieuwe naloopwals voor zijn cultivators Catros en Cenius. De naloopwals heeft een ringdiameter van 580 mm, een asdiameter van 140 mm en een ringafstand van 200 mm.

De wals is inzetbaar op zowel zand- als leemgrond. Optioneel is de naloopwals uit te rusten met een veerreinigingssysteem.

De naloopwals heeft een ringdiameter van 580 mm, een asdiameter van 140 mm en een ringafstand van 200 mm.
De naloopwals heeft een ringdiameter van 580 mm, een asdiameter van 140 mm en een ringafstand van 200 mm.

Laag eigengewicht

De naloopwals is leverbaar in werkbreedtes van 2, 2,5 en 3 meter. Afhankelijk van de werkbreedte en opties, weegt de wals 326 tot 374 kilo. Door het lage eigengewicht van de naloopwals kunnen ook kleine, lichtere trekkers de cultivators met veerringwals gemakkelijk optillen.

Te koop vanaf €2.320

De 2 meter brede Amazone-naloopwals heeft een vanafprijs van €2.320. De 3 metervariant staat vanaf €2.980 in de boeken.

Per juli beschikt importeur Kamps De Wild in Zevenaar (Gd.) over een demomachine met veerringwals. De naloopwals is vanaf 2026 leverbaar voor alle modellen Catros en Cenius-cultivators.

Auteur: Lucas van de Weijer

 

 

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Duitse Amazone opent nieuwe vestiging in VS

Amazone opent een nieuw pand in Kansas (VS) voor de distributie van machines en onderdelen, en de assemblage van nieuwe machines.
Afbeelding artikel

Kunstmeststrooier Amazone ZA-TS 01 AutoSpread stelt zichzelf af

In 2027 lanceert Amazone kunstmeststrooier ZA-TS 01 AutoSpread. Extra sensoren en software zorgen autonoom voor een ideaal strooibeeld, zelfs tijdens gebruik.
Afbeelding artikel

OC-Group toont prototype rijpadentrekker

De rijpadentrekker van OC-Group heeft een variabele spoorbreedte van 2,25 tot 3,25 m en is naar verwachting medio 2026 klaar voor...