fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Belgische HH Group neemt Landbouwmachines Guedens over

HH Group neemt Landbouwmachines Guedens M. over, dealer van onder meer Amazone, Claas en Joskin. De naam van mechanisatiebedrijf Guedens wijzigt niet. – Foto: Mark Pasveer

Het Belgische HH Group, eigenaar van dealerbedrijven Hilaire Van der Haeghe, AG-TEC en Vanderhaeghe, neemt Landbouwmachines Guedens M. uit Lummen (B.) over.

HH Group in Wilrijk (B.) is het overkoepelende bedrijf van Fendt- en Amazone-dealer Hilaire van der Haeghe en Claas-dealer AG-TEC. Het bedrijf neemt per 1 mei Landbouwmachines Guedens M. uit Lummen (B.) over. Mechanisatiebedrijf Guedens is dealer van onder meer Amazone, Claas en Joskin.

Bedrijfsnaam wijzigt niet

De bedrijfsnaam van Landbouwmachines Guedens M. zal niet veranderen. Datzelfde geldt voor het team. De organisatie wordt wel versterkt. Dankzij de overeenkomst met HH Group wordt de servicecapaciteit verder vergroot en wordt de continuïteit van de dienstverlening gewaarborgd, zo meldt het bedrijf.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: , , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Deze drie dealers vermarkten Kilter-robots in Nederland

TREKKER meldde afgelopen najaar dat Kubota de Kilter-robot via zijn dealernetwerk wil vermarkten. Inmiddels zijn de dealers bekend.
Afbeelding artikel

Nieuwe Belgische importeur brengt vier nieuwe merken naar Nederland

Het nieuwe bedrijf VGR Equipments in Zinnik (B) is importeur geworden van vier voor Nederland nieuwe merken: Moro, GL1, Sfoggia en...
Afbeelding artikel

Tjalma bouwt weer sleepslangbemesters

Familie Tjalma gaat onder de naam Agro Tjalma weer mestmachines bouwen en heeft een licentieovereenkomst gesloten met een externe partij.