fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Gecomi-Raeymakers is nieuwe Deutz-Fahr-dealer in Sprundel

Gecomi uit Mill en Raeymakers Landbouwservice uit Sprundel hebben samen een verkooporganisatie opgericht onder de naam Gecomi-Raeymakers BV. Foto: Mark Pasveer.

De nieuwe bv Gecomi-Raeymakers, een combinatie van Raeymakers Landbouwservice uit Sprundel en Gecomi BV uit Mill, pakt het Deutz-Fahr-dealerschap op in regio Sprundel.

Deutz-Fahr-dealer Gecomi uit Mill (N.-Br.) heeft samen met Raeymakers Landbouwservice uit Sprundel (N.-Br.) een nieuwe BV opgericht en is daarmee het nieuwe Deutz-Fahr-verkooppunt voor de regio rondom Sprundel (N.-Br.). Het nieuwe bedrijf draagt de naam Gecomi-Raeymakers BV.

Twee bedrijven

Voor het mechanisatiebedrijf in Sprundel geldt dat alle verkoopactiviteiten voor Deutz-Fahr-trekkers en diverse andere machines in de regio West-Brabant worden uitgevoerd vanuit de nieuw opgerichte organisatie Gecomi-Raeymakers, en dat de activiteiten met betrekking tot service worden uitgevoerd vanuit het bedrijf Raeymakers Landbouwservice. 

Kubota bij Kerstens Voeten

Mechanisatiebedrijf Kerstens Voeten in Roosendaal (N.-Br.) is niet langer aangesloten bij Deutz-Fahr Benelux en is geen Deutz-Fahr-dealer meer, maar zegt wel actief te blijven in de verkoop, reparatie en onderhoud van Deutz-Fahr-trekkers en is daarnaast sinds recent ook dealer van het merk Kubota.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Voermengwagen-specialist RMH Agri breidt uit naar Duitsland

RMH Agri breidt uit naar Duitsland en neemt een vestiging van Titan Machinery over. De locatie in Gützkow gaat verder onder...
Afbeelding artikel

Ipso Agricultura neemt John Deere-dealers in Duitsland over

Ipso Agricultura, één van de grootste John Deere-dealers in Europa, heeft meerdere John Deere-vestigingen in Duitsland overgenomen.
Afbeelding artikel

Financiële moeilijkheden voor Duitse New Holland-dealer ABC Bruns

Om een faillissement te voorkomen gaat het Duitse mechanisatiebedrijf August Bruns Land und Baumaschinen (ABC Bruns) reorganiseren.