fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Case IH showt Farmall C-trekkers op Amerikaanse World Ag Expo

Op de Amerikaanse landbouwbeurs World Ag Expo toont machinefabrikant Case IH zijn vernieuwde Farmall C-trekkers. Belangrijkste wijzigingen zijn een versterkte vooras, een hoger eigengewicht en meer hefvermogen. – Foto: Curty Pictures

Machinefabrikant Case IH toont op de Amerikaanse World Ag Expo 2025 zijn vernieuwde Farmall C-trekkerserie. Een versterkte vooras, een hoger eigengewicht en meer hefvermogen zijn de belangrijkste wijzigingen.

Case IH toont de vernieuwde Farmall C-trekkerserie op de Amerikaanse landbouwbeurs World Ag Expo, van 11-13 februari in Tulare, Californië. De upgrade van de Farmall C-trekker betreft een versterkte vooras, meer hefvermogen aan de achterzijde van de trekker en meer comfort voor de chauffeur. Daarnaast heeft de nieuwe Farmall C ook een hoger eigengewicht.

Twee transmissies

De nieuwe Farmall C-serie is verkrijgbaar in twee transmissies: een PowerShuttle-transmissie met 12 versnellingen en de Hi-Lo-transmissie met 24 versnellingen. De PowerShuttle-transmissie met 12 versnellingen is beschikbaar voor de modellen Farmall 100C, 110C en 120C.

De PowerShuttle-trekker beschikt over een nieuwe cabinevering voor meer comfort tijdens het rijden en een automatische aftakasfunctie. De 24-traps Hi-Lo-transmissie is beschikbaar voor de Farmall 90C, 100C, 110C en 120C.

Bezoekers van de National Farm Machinery Show, van 12-15 februari in Louisville, Kentucky (VS), kunnen de vernieuwde Farmall C-trekkerserie eveneens bekijken. Zij zien de geüpgradede Farmall C-trekker met PowerShuttle-transmissie en 24 versnellingen.

Lees verder onder de foto

De PowerShuttle-transmissie beschikt over een nieuwe cabinevering voor meer comfort tijdens het rijden. – Foto: Case IH
De PowerShuttle-transmissie beschikt over een nieuwe cabinevering voor meer comfort tijdens het rijden. – Foto: Case IH

Levertijd en prijs nog niet bekend

Wanneer de vernieuwde Farmall C-trekkers leverbaar zijn in Europa heeft Case IH nog niet bekendgemaakt. Ook de prijs is niet bekend.

Auteur: Annelies Bakker

Bekijk en vergelijk Case IH Farmall C-trekkers op Trekkeronline

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Valtra bouwt ML260-transmissie in Finland

Valtra investeerde €38 miljoen in een fabrieksuitbreiding in Finland. Daar bouwt de fabrikant nu de ML260-transmissie die bij Fendt vandaan kwam.
Afbeelding artikel

BLOG | ‘Minder vraag naar machines; is dat erg?’

Tijden lang kon het niet op voor fabrikanten. Maar in 2024 liep de vraag naar machines terug. Is dit erg?, vraagt...
Afbeelding artikel

BLOG | Craig Rupp: ‘Met autonome opbouwkit staat volgende generatie trekker al in de schuur’

"Waarom een nieuwe machine ontwikkelen als je autonomie kunt toevoegen aan de Magnum die al in de schuur staat?", vraagt Craig...