fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Duport en Pöttinger gaan uit elkaar

Duport in Dedemsvaart (Ov.) was jarenlang importeur van Pöttinger-machines, zoals deze Jumbo-opraapwagen. Duport en Pöttinger beëindigen de samenwerking dit najaar. – Foto: Tobias Bensing

Machinebouwer- en importeur Duport stopt dit najaar met de import van Pöttinger-machines. De Oostenrijkse fabrikant Pöttinger start Pöttinger Nederland. Dat wordt het nieuwe aanspreekpunt voor dealers.

De Oostenrijkse fabrikant Pöttinger zet een nieuw bedrijf op: Pöttinger Nederland. Dat bedrijf is vanaf komend najaar het nieuwe aanspreekpunt voor dealers. Naar verwachting is Pöttinger Nederland vanaf medio oktober 2024 operationeel. Tot die tijd blijft Duport het merk nog vertegenwoordigen.

Duport verder met eigen merken

Duport in Dedemsvaart (Ov.) stopt dus met de import van Pöttinger-machines. De machinefabrikant gaat zich volledig richten op het productiebedrijf om de machinemerken Duport en Güstrower verder uitbouwen.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Deze drie dealers vermarkten Kilter-robots in Nederland

TREKKER meldde afgelopen najaar dat Kubota de Kilter-robot via zijn dealernetwerk wil vermarkten. Inmiddels zijn de dealers bekend.
Afbeelding artikel

Nieuwe Belgische importeur brengt vier nieuwe merken naar Nederland

Het nieuwe bedrijf VGR Equipments in Zinnik (B) is importeur geworden van vier voor Nederland nieuwe merken: Moro, GL1, Sfoggia en...
Afbeelding artikel

Tjalma bouwt weer sleepslangbemesters

Familie Tjalma gaat onder de naam Agro Tjalma weer mestmachines bouwen en heeft een licentieovereenkomst gesloten met een externe partij.