fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Leasemaatschappij DLL koopt het Duitse elf Leasing

Leasemaatschappij DLL is wereldwijd de financiële kracht achter Agco Finance (Fendt, MF, Valtra), Lely, Same Deutz-Fahr en merken als Gea, Delaval en JOZ. – Foto: Canva

Leasemaatschappij DLL (De Lage Landen), een dochteronderneming van Rabobank Groep, is van plan om eind 2024 de Duitse leasemaatschappij elf Leasing over te nemen.

DLL biedt financieringsoplossingen voor sectoren als landbouw, bouw, industrie en transport en wil groeien. Daarom wil de leasemaatschappij elf Leasing gevestigd in Essen en Hannover (D.) eind 2024 overnemen. De onderneming tekende hiervoor onlangs een overeenkomst met Bankhaus Bauer AG, de moedermaatschappij van elf Leasing.

Aankoopprijs niet bekend

De transactie wordt naar verwachting eind 2024 afgerond, onder voorbehoud van goedkeuring door de Duitse BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht). De aankoopprijs is niet bekendgemaakt.

In eerste instantie zal DLL het merk elf blijven gebruiken op de Duitse markt.

Financiële kracht achter Agco Finance

DLL is actief in meer dan 25 landen en werkt samen met fabrikanten, importeurs en dealers. De leasemaatschappij is wereldwijd de financiële kracht achter Agco Finance (Fendt, MF, Valtra), Lely, Same Deutz-Fahr en merken als GEA, Delaval en JOZ.

Auteur: Annelies Bakker

Lees ook: Machines leasen? Financial lease is ongekend populair

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Marc Besson (Grégoire Besson): ‘Samen met Maschio Gaspardo staan we sterker’

Grégoire Besson ging onlangs een samenwerking aan met het Italiaanse Maschio Gaspardo. Marc Besson, de achtste generatie, legt uit waarom.
Afbeelding artikel

John Thomassen (John Deere): ‘We zijn goed voorbereid om weer marktaandeel te winnen’

Het Europese trekker-marktaandeel van John Deere daalde in 2024 van 19,1 naar 16,8%. Toch maakt de Europese topman John Thomassen zich...
Afbeelding artikel

Van Frans oranje naar Saatengrün: Claas neemt Renault over in 2003

TREKKER blikt in Jaarboek 2026 terug op het bewogen jaar 2003, waarin Claas trekkerfabrikant Renault overnam en opschudding veroorzaakte.