Terug naar nieuwsoverzicht

Lemken neemt aandeel in softwarebedrijf Track32

Lemken en Track32 werkten al samen aan de ontwikkeling van software voor beeldherkenningstechniek voor de IC Weeder AI-schoffels. - Foto's: Lemken

Machinefabrikant Lemken neemt een belang in softwarebedrijf Track32. Het bedrijf, gevestigd in Ede (Gld.), is gespecialiseerd in software en kunstmatige intelligentie.

Track32 werkte al eerder met Lemken samen bij de ontwikkeling van software voor beeldherkenningstechniek op de cameragestuurde IC Weeder AI-schoffels.

Technologie in eigen huis

Lemken hoopt met de investering toekomstige technologieën in eigen huis te ontwikkelen en het ontwikkelingsproces te versnellen. Voor Track32 biedt de samenwerking meer planningszekerheid en een groter groeipotentieel.

Auteur: Bob Karsten

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Video | Autonoom zomerstalvoeren met maairobot Lely Exos

De autonome maairobot Lely Exos kan zelf groen gras in de wei maaien, opladen en vervolgens in de stal aan het...
Afbeelding artikel

​Ekobot WEAI toont nieuwe wiedkunsten op Future Farming & Food Experience

Wiedrobot Ekobot WEAI toonde tijdens de Future Farming & Food Experience voor de tweede keer zijn onkruidbestrijdingskunsten in uien.
Afbeelding artikel

Australische teler: ‘Van 360 pk autonome trekker naar veldrobot van 152 pk’

Gerrit Kurstjens in Australië koos voor de 112 kW sterke autonome veldrobot Agbot van AgXeed. Hoe bevalt de Agbot 5.115T2 hem?
Beheer
WP Admin