fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Dealerstructuur Merlo Nederland op de schop

Merlo-importeur De Lille uit Lendelede (B.) voert dit jaar een nieuwe dealerstructuur door in Nederland. - Foto: Mark Pasveer

Merlo-importeur De Lille uit Lendelede (B.) gaat gedurende dit jaar een nieuwe dealerstructuur doorvoeren. Het bedrijf wil met deze structuurwijziging zijn service verder verbeteren.

De Merlo-importeur verdeelt de Nederlandse dealers onder distributeurs en goedgekeurde werkplaatsen (‘ateliers agrées’). De distributeurs verzorgen de hoofdverkoop en service voor de regio. Zij zijn verantwoordelijk voor de verkoop van nieuwe en gebruikte machines, bieden service, verkoop van onderdelen en zijn het vaste aanspreekpunt voor de eindklant.

In de ‘atelier agrées’ kunnen klanten terecht voor het onderhoud van Merlo-verreikers. De Lille rolt de nieuwe structuur dit jaar uit uit in Nederland.

De Merlo-importeur verdeelt de Nederlandse dealers onder distributeurs en goedgekeurde werkplaatsen, de zogenoemde ateliers agrées. - Afbeelding: De Lille

De Merlo-importeur verdeelt de Nederlandse dealers onder distributeurs en goedgekeurde werkplaatsen, de zogenoemde ateliers agrées. – Afbeelding: De Lille

Auteur: Jacco van Erkelens

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Cumela en MKB Infra gefuseerd

Brancheverenigingen Cumela en MKB Infra fuseren. De leden van beide organisaties hebben hiervoor groen licht gegeven.
Afbeelding artikel

Franse robotbouwer Naïo Technologies in financiële problemen, zoekt koper

De Franse fabrikant van autonome landbouwrobots Naïo Technologies verkeert in financieel zwaar weer en is onder curatele gesteld.
Afbeelding artikel

Krampe creëert ruimte voor bouw kippers en silagewagens

Machinefabrikant Krampe breidt flink uit in Coesfeld (D.) voor de productie van Radium-silagewagens en FlexBody-driezijdige kippers.