fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Stem op jouw favoriet: Massey Ferguson, Ford, Case IH of John Deere

TREKKER heeft in 33 jaar tijd gigantisch veel trekkers en machines getest. Op verzoek van veel lezers gaan we oude testen opnieuw publiceren. Jij bepaalt welke test dat wordt in de juni-uitgave van TREKKER!

In de januari-uitgave van 2022 zijn we begonnen met de test van de Schlüter 1050LS. In februari volgde de test van de Fendt Favorit 611 LSA. Voor de editie van maart 2022 was dat de Renault 120-14 TZ. In de april-uitgave is gekozen voor de Fiat 110-90.

Welke trekker kies jij?

Welke ‘trekkertest van toen’ wil jij graag zien in de juni-editie van TREKKER (nr. 405)? Maak je keuze uit deze trekkers:

  • MF 3650

  • Ford 8210 Gen. III

  • Case IH Magnum 7120

  • John Deere 4755

Klik hier om je stem uit te brengen.

350 trekkers grondig getest

In de afgelopen 33 jaar heeft de redactie van TREKKER grofweg 350 trekkers grondig getest. Daarin zijn de multitrekkertests niet eens meegeteld evenals een ontelbaar aantal proefritten en impressies. De tests van de laatste jaren staan allemaal online en zijn voor abonnees ook digitaal toegankelijk.

Heb je nog geen abonnement op TREKKER? Bekijk de mogelijkheden

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Prototype gespot: gaat Case IH naar een 500 pk-wieltrekker?

Case IH test mogelijk een 500 pk-wieltrekker. Foto’s van een prototype duiken op, met styling die lijkt op de Quadtrac-serie. Presentatie...
Afbeelding artikel

BLOG | ‘Hoe een boer 1,7 miljoen dollar bespaart door kleiner te denken in plaats van groter’

Kleinere trekkers en kleinere zaaimachines intensiever en goedkoper inzetten. Niet minder doen, maar juist méér met minder, blogt Craig Rupp.
Afbeelding artikel

Nieuwe optiepakketten voor Case IH Optum-trekkers

Case IH levert zijn Optum-trekkers met een nominaal vermogen van 271 tot 340 pk voortaan met drie nieuwe optiepakketten.