fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Stem op jouw favoriet: Massey Ferguson, Ford, Case IH of John Deere

TREKKER heeft in 33 jaar tijd gigantisch veel trekkers en machines getest. Op verzoek van veel lezers gaan we oude testen opnieuw publiceren. Jij bepaalt welke test dat wordt in de juni-uitgave van TREKKER!

In de januari-uitgave van 2022 zijn we begonnen met de test van de Schlüter 1050LS. In februari volgde de test van de Fendt Favorit 611 LSA. Voor de editie van maart 2022 was dat de Renault 120-14 TZ. In de april-uitgave is gekozen voor de Fiat 110-90.

Welke trekker kies jij?

Welke ‘trekkertest van toen’ wil jij graag zien in de juni-editie van TREKKER (nr. 405)? Maak je keuze uit deze trekkers:

  • MF 3650

  • Ford 8210 Gen. III

  • Case IH Magnum 7120

  • John Deere 4755

Klik hier om je stem uit te brengen.

350 trekkers grondig getest

In de afgelopen 33 jaar heeft de redactie van TREKKER grofweg 350 trekkers grondig getest. Daarin zijn de multitrekkertests niet eens meegeteld evenals een ontelbaar aantal proefritten en impressies. De tests van de laatste jaren staan allemaal online en zijn voor abonnees ook digitaal toegankelijk.

Heb je nog geen abonnement op TREKKER? Bekijk de mogelijkheden

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Geen top zonder flop: niet elke innovatie uit Claas’ ideeënfabriek is raak

Claas ‘mislukte’ projecten leveren vaak een bijdrage aan nieuwe producten. Een overzicht van innovaties die de markt niet of nauwelijks haalden.
Afbeelding artikel

Trekker of machine verzekeren: hier let je op

Trekkers of machines verzekeren is altijd verstandig. Niet alleen vanwege de waarde, maar juist vanwege de risico’s die erbij komen kijken.
Afbeelding artikel

Fendt verkocht in 2025 de meeste trekkers in Nederland

In 2025 zijn in Nederland 2.205 nieuwe trekkers op kenteken gezet. Fendt verkocht de meeste, John Deere levert in.