fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Mechan groeit in Italië

Fendt-groen en MF-rood in het Noord-Italiaanse Verona bij Agri Verde, de nieuwe partner van Mechan Groep in Achterberg..

De Mechan Groep neemt meerderheidsbelang in een van de grootste Fendt- en Massey Ferguson-dealers in Italië, Agri Verde.

Het bedrijf Agri Verde in Verona behoort tot de top 3 Agci-dealers in Italië. Het heeft een lange geschiedenis in de wijnbouw, fruitteelt, veeteelt en akkerbouw, en veel ervaring met Fendt en MF. In deze regio bedraagt de afzetmarkt voor deze merken potentieel zo’n 1.500 trekkers. Zelfs in de coronaperiode slaagde het erin de verkopen te laten stijgen tot 140 Fendts en 57 MF’s in 2020; in 2021 lijkt er een verdere verbetering in te zitten.

Agri Verde biedt het volledige Ferguson full-line programma van Fendt en Massey aan, naast aanvullende machines voor wijnbouw en fruitteelt en inclusief de bijbehorende dienstverlening. Naast reparatie en onderhoud, omvat die ook leasing, financiering en schadeherstel.

De Mechan Groep geeft met de deelname nadere invulling in zijn expansiestrategie zowel in de Benelux als daarbuiten.

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Klassieker | Renault Atles 935 RZ is een comfortabele oranje reus

Klassieker Renault Atles 935 RZ is te omschrijven als eenvoudig, comfortabel, lomp sterk en voor die tijd niet gek geprijsd.
Afbeelding artikel

Trioliet breidt productielocatie in Polen uit

Trioliet, fabrikant van voermachines, breidt de productie uit door te investeren in de productielocatie in het Poolse Opalenica.
Afbeelding artikel

Rust en zekerheid kopen met een onderhoudscontract

Een onderhoudscontract voor landbouwmachines: de één zweert erbij, de ander ziet het als een overbodige kostenpost. Voor wie loont het?