Fotoreportage: Tractorpullers oefenen in Lunteren (+video)
Officiële tractorpulling wedstrijden vinden momenteel nog geen doorgang, maar in Lunteren speelde een groepje trekker kameraden afgelopen zaterdag toch even voor de sleepwagen. Achterop een weiland van de familie Westeneng stoeiden ze naar hartenlust met de Veluwse Rem Buffel, sleepwagen van dienst. Hierbij een kleine foto impressie van hoe het er aan toe ging. (Foto’s en video: Ruben Fortuin)

Kees Nijburg kijkt geconcentreerd naar de rookpluim op zijn Deutz 100 06

De gebroeders Achterstraat, in de tractorpulling wereld ook wel Backstreet Boys genoemd, brachten een Valtra 6400 en 8950 op de baan.

Giel Ploeg voorzag zijn Volvo BM 800 van een dikkere motor met veel pk’s, aan het eind van de pull kwam de koppeling niet meer vrij.

Wilbert van Ginkel nam zijn mooie Steyr 8150 mee voor zijn nichtje Janne. Zij wilde ook wel eens tractorpullen, in vijf runs kreeg ze het wegrijden uitstekend onder de knie.

Eigenlijk net iets aan de zware kant voor de Veluwse Rem Buffel, deze Fendt 924 Vario

Halverwege de middag kwam wat lichte regen. Evert Rijksen hield het echter droog op zijn zuiver lopende John Deere 3120.

De Fendt 611s van Henri Pater hult zich in een zwarte rookwolk. De trekker rookt van onder even hard als van boven.

Bijzonder, deze hoog op de poten staande Amerikaanse John Deere 4620 van Gijs Westeneng.

Doortrekken totaan de houtwal voor een Full Pull.
Gerelateerde tags: Trekkertrek