Terug naar nieuwsoverzicht

John Deere in vloeistofdoseersystemen

Foto: SurePoint Ag Systems

Deere & Company is een joint venture aangegaan met het Amerikaanse SurePoint Ag Systems en SurePoint Electronics.

SurePoint is een specialist in systemen om vloeistoffen te doseren en te injecteren, zoals gewasbeschermingsmiddelen of vloeibare meststoffen. Daarnaast heeft het ook systemen voor fustenreinigers. Het bedrijf is in 2007 opgericht door de broers Josh en Matt Wolters.

In 2012 startten ze ook SureFire Electronics, dat is gespecialiseerd in de productie van elektronische hardware. Denk aan printplaten en kabelbomen.

Constante groei

Na de de joint venture gaan de bedrijven verder onder de naam SurePoint Ag Systems en SurePoint Electronics. De productielocatie blijft op de plaats waar die ook werd opgericht, in Atwood (Kansas).

Door de jaren heen maakte het bedrijf een constante groei door en het ontwikkelde steeds meer nieuwe producten. Door de samenwerking met John Deere verwacht het bedrijf verder te groeien en meer producten te ontwikkelen. SurePoint telt op dit moment 80 medewerkers, waarvoor door de samenwerking in principe niets verandert.

Gerelateerde tags:

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

AM Machinery importeur van Marangon-voorzetstukken voor hakselaars

AM Machinery in Horst (L.) gaat Marangon-voorzetstukken voor zelfrijdende hakselaars in de Benelux verkopen.
Afbeelding artikel

Ufkes Greentec bundelt krachten met Bos Bolsward

Sinds 1 april bundelen de Friese machinefabrikanten Ufkes Greentec en Bos Bolsward hun krachten.
Afbeelding artikel

Nouws Mechanisatie distributie- en servicepartner van AgXeed-robottrekkers

Nouws Mechanisatie in Rijsbergen (N.-Br.) is distributie- en servicepartner voor AgXeed-robottrekkers in Zuidwest-Nederland.
Beheer
WP Admin