fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Wie test deze Axion 960 TT?

Foto: Claas

TREKKER is weer op zoek naar een kritische tester! Ditmaal iets écht bijzonders: de Claas Axion 960 TerraTrac.

We zoeken iemand die zin heeft de halfrups dit najaar uitgebreid te testen op het eigen bedrijf, met eigen machines. Voorwaarde: er staat een redelijk vergelijkbare eigen trekker tegenover qua motorvermogen (zo’n 400 pk), transmissie (liefst traploos) en gewicht (ruim 16 ton).

Aanmelden

Heb je interesse en staat er het in najaar werk op het programma dat tractie vraagt? Mail ons op trekker@misset.com. Vermeld in de onderwerpregel van de mail duidelijk ‘Merkenwissel Claas Axion’, en in het bericht je naam en woonplaats, en vertel kort iets over je bedrijf. Welke werkzaamheden denk je met de rups-Claas te gaan doen, wat voor trekker gebruik je zelf om hem mee te vergelijken?

Dit is een unieke kans!

Gerelateerde tags: ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

VIDEO | Zo wordt verreiker Claas Scorpion gebouwd

TREKKER neemt een kijkje in de Liebherr-fabriek in het Oostenrijkse Telfs, de locatie waar Liebherr zijn rupsbulldozers en verreikers bouwt.
Afbeelding artikel

VIDEO | Akkergiganten: Claas Xerion 4200 met Kaweco-tank en Evers Toric-bemester

Imponerend! Dat is deze rood-zwarte Akkergiganten-combinatie - trekker, mesttank en schijvenbemester - van loonbedrijf Postel in Twente.
Afbeelding artikel

Claas bouwt Scorpion in Night Edition-uitvoering

Claas gaat 150 Scorpion-verreikers in een Night Edition-uitvoering bouwen in de fabriek van Liebherr in het Oostenrijkse Telfs.