fbpx
Terug naar nieuwsoverzicht

Mechan Groep wisselt management

De managers met nieuwe rollen binnen de Mechan Groep, van links Wim Hengeveld, Ronald van Hattem en Sander Scholten.

Binnen het management van Mechan Groep vinden er wisselingen plaats. Zo wordt Wim Hengeveld directeur dealer-development. Zijn huidige rol wordt overgenomen door Ronald van Hattem.

De Mechan Groep in Achterveld (U.) wisselt het management. De huidige directeur van Massey Ferguson, Wim Hengeveld, krijgt een nieuwe rol binnen het bedrijf. Hij wordt directeur ‘dealer-development’. Dat zal betekenen dat hij de dealers verder zal uitdagen en ondersteunen om het maximale uit hun bedrijf te halen. Wim: “Ik wil de dealers in ons dealernetwerk in Nederland en België maximaal ondersteunen, maar we kijken ook verder en staan open voor kansen in het buitenland”. In een eerder interview legde de directie van Mechan Groep uit dat ze, waar nodig, dealers zullen overnemen en ondersteunen. Alles bedoelt om de verkoop en service van de Agco-merken Fendt, Massey Ferguson en Valtra te optimaliseren.

Wim Hengeveld is officieel nog tot 15 juli 2020 directeur van het merk Massey Ferguson, daarna zal zijn taak worden overgenomen door Ronald van Hattum. Ronald’s huidige rol is directeur Parts & Services bij Mechan Groep. Zijn rol wordt overgenomen door Sander Scholten.

De managers met nieuwe rollen binnen de Mechan Groep, van links Wim Hengeveld, Ronald van Hattem en Sander Scholten.

De managers met nieuwe rollen binnen de Mechan Groep, van links Wim Hengeveld, Ronald van Hattem en Sander Scholten.

Gerelateerde tags: , ,

Gerelateerde artikelen

Afbeelding artikel

Massey Ferguson introduceert verreiker met hydrostatische aandrijving

Drie verreikermodellen van machinefabrikant Massey Ferguson zijn vanaf nu leverbaar met een volledig hydrostatische versnellingsbak.
Afbeelding artikel

Massey Ferguson 8S Dyna-E Power voltooit woestijnrace

Een MF 8S Dyna-E Power heeft meegedaan aan de Morocco Desert Challenge en onderging de nodige aanpassingen voor deze woestijnrace.
Afbeelding artikel

Deze trekkers laat Massey Ferguson door Deutz-Fahr bouwen

Same Deutz-Fahr gaat (kleine) trekkers bouwen voor Massey Ferguson. De trekkers zijn deze week gepresenteerd op een Turkse landbouwbeurs.